TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!

Pozemok

Popis nehnuteľnosti

Túžite bývať a zároveň podnikať na jednom mieste? Hľadáte miesto pre stavbu 2 rodinných domov? Tak tento pozemok je pre Vás! KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere fantastických 2470 m2 v Giraltovciach - Francovciach. Tento impozantný pozemok Vám dovolí splniť si Vaše predstavy o bývaní. LOKALITA: Pozemok sa nachádza v intraviláne mesta Giraltovce, na obytnom okraji, v miestnej časti Francovce. po pravej strane štátnej cestnej komunikácie Giraltovce- Svidník. Druh pozemku- záhrady. Využitie pozemku na bytovú výstavbu s prístupom z verejných komunikácií. SIETE: Možnosť napojenia na technickú infraštruktúru - elektrická energia a zemný plyn priamo pri pozemku. Voda je v tejto časti mesta riešená vlastnou studňou. Kanál formou čističky alebo žumpy. PRÍSTUP: Verejná komunikácia. ROZLOHA: 2470 m2- viď obrázok VÝHODY: možnosť výstavby dvoch rodinných domov, možnosť využitia aj na menšie podnikanie, vynikajúca dostupnosť, zastávka SAD priamo oproti pozemku, žiadna ťarcha na pozemku, možnosť v budúcnosti rozšírenia pozemku, Pre viac informácií nás kontaktujte: Mgr. Aneta Magdová 0949 332 205 aneta.magdova@kingreal.sk

Cena: 30 000,00 €

  12,15 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Svidník - Giraltovce
(Pozemok pre rodinné domy - Giraltovce)

Rozloha pozemku: 2 470 m2

Dátum aktualizácie: 11.12.2018

Identifikačné číslo: MA012P

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

KING REAL s. r. o.

Zápotockého 1, Prešov
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Mgr. Aneta Magdová
0949 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk